Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box SY-181A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audio,
Достапност:
Шифра: 22604
Прегледи: 658

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Box SY-181A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audio, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 3, Power supply ATX 700W, With 200W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE Connector, 8cm fan, EU power cord, Brown box
Напреден Филтер
Бренд Power Box
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019