Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordab
Достапност:
Шифра: 23646
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 1012

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper 412R Universal incl. Intel and AMD, affordable, compact and high performance air cooler, 4 CDC heatpipes, 92mm 600-2000RPM fan RR-H412-20PK-R2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019