Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterGel Pro, 4g tube Grey, MGY-OSSG-N15M-R1
Достапност:
Шифра: 23643
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 729

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterGel Pro, 4g tube Grey, MGY-OSSG-N15M-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Можеби ќе Ве интересира