Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper 212 Red LED, Universal Cooler incl. LGA 2011
Достапност:
Шифра: 23632
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper 212 Red LED, Universal Cooler incl. LGA 2011, Dimensions: 20(L) x 84(W) x 160(H) mm, Fan Dimensions: 120(L) x 120(W) x 25(H) mm, Fan Speed: 600-1,600 RPM, Fan Noise Level: 9-31 dBA, Fan Connector: 4-Pin (PWM), Fan Power Consumption: 2.28 W, RR-212L-16PR-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
Можеби ќе Ве интересира