Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterAir Maker8, Full Socket Support incl. LGA 20
Достапност:
Шифра: 23629
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterAir Maker8, Full Socket Support incl. LGA 2011-v3, 140mm x 2900mm, 1800RPM PWM red LED fan, 8 x 6mm heatpipe + 3D Vaper chamber, MAZ-T8PN-418PR-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019