Бренд: Spire
Краток опис: Spire SP08025S1L3/4, Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve
Достапност:
Шифра: 23164
Прегледи: 164
Редовна Цена:
199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire SP08025S1L3/4, Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve
Напреден Филтер
Бренд Spire

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира