Бренд: Spire
Краток опис: Spire FD08025, Case bracket ventilator, 12V DC Fan Ball Bearing,
Достапност:
Шифра: 23108
Прегледи: 181
Редовна Цена:
229 Ден.
24x КЛУБ РАТА 229 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire FD08025, Case bracket ventilator, 12V DC Fan Ball Bearing, 4 pin connector, Low Speed, Quiet !!
Напреден Филтер
Бренд Spire

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира