Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ZenDrive Ultra-slim External DVD Drive USB 2.0 Model SDRW-0
Достапност:
Шифра: 10634
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ZenDrive Ultra-slim External DVD Drive USB 2.0 Model SDRW-08U7M-U/BLK/G/AS/P2G
Напреден Филтер
Бренд Asus
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela