Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Internal Blu-ray, Black Color, BD-R Write Speed: 16X, DVD+R
Достапност:
Шифра: 10633
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Internal Blu-ray, Black Color, BD-R Write Speed: 16X, DVD+R Write Speed: 16X, CD-R Write Speed: 48x, P/N: BW-16D1HT/BLK/G/AS/P2G
Напреден Филтер
Бренд Asus
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип BLU RAY
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela