Бренд: Asus
Краток опис: ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06
Достапност:
Шифра: 10631
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 373

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS USB 2.0 External Slim 6X Blu-ray Combo Burner Drive, SBW-06D2X-U/BLK/G/AS
Напреден Филтер
Бренд Asus
Приклучок USB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019