Бренд: Asus
Краток опис: ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24D5MT/BLK/B/AS, 24xDVD+-
Достапност:
Шифра: 10573
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 823

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24D5MT/BLK/B/AS, 24xDVD+-R/12xDL/12xDVD-RAM, 90DD01Y0-B10010
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019