Бренд: LG
Краток опис: LG GH24NSD1, Internal Super Multi DVD-RW, Speed: 24x, Connection
Достапност:
Шифра: 10497
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 421

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG GH24NSD1, Internal Super Multi DVD-RW, Speed: 24x, Connection: S-ATA, Bare Type, P/N:GH24NSD1.AUAA10B
Напреден Филтер
Бренд LG
Приклучок SATA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019