Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SH-224FB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Speed: 24x, Connecti
Достапност:
Шифра: 10495
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 626

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SH-224FB/BEBE, Internal DVD-RW H/H, Speed: 24x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019