Бренд: LG
Краток опис: LG GH24NSB0 DVD-RW WITH M-DISC SUPPORT, SATA 24x, Black Color, 4
Достапност:
Шифра: 10456
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG GH24NSB0 DVD-RW WITH M-DISC SUPPORT, SATA 24x, Black Color, 48x CD writing speed, 16x DVD writing speed, P/N: GH24NSB0.AUAA11B
Напреден Филтер
Бренд LG
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019