Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SN-208FB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim, Speed:
Достапност:
Шифра: 10451
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 546

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SN-208FB/BEBE, Internal for Notebook DVD-RW Slim, Speed: 8x, Connection: S-ATA, Bare Type, Color: Black
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019