Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x,
Достапност:
Шифра: 10312
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 672

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x, Connection: USB, Lightscribe: YES, Retail Kit, Color: Silver, Software: Nero/TruDirect™
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Боја Сива
Приклучок USB
Тип External DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019