Бренд: Asus
Краток опис: ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24F1MT/BLK/B/AS, 24xDVD+-
Достапност:
Шифра: 10211
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS DVD-RW Super-Multi SATA Black DRW-24F1MT/BLK/B/AS, 24xDVD+-R/12xDL/12xDVD-RAM
Напреден Филтер
Бренд Asus
Боја Црна
Приклучок SATA
Тип DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela