Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF-GTX1650S-O4G-Gaming, NVIDIA GeForce GTX 1650 Super, Bus
Достапност:
Шифра: 17090
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS TUF-GTX1650S-O4G-Gaming, NVIDIA GeForce GTX 1650 Super, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL, OpenGL4.6, Video Memory: GDDR6 4GB, Engine Clock: OC Mode - GPU Boost Clock : 1755 MHz , GPU Base Clock : 1530 MHz, Memory Interface: 128-bit, Resolution: Digital Max Resolution:7680x4320, Interface: DVI Output : Yes x 1 (Native) (DVI-D), HDMI Output : Yes x 1 (Native) (HDMI 2.0b), Display Port : Yes x 1 (Native) (DisplayPort 1.4), HDCP Support : Yes (2.2), Maximum Display Support: 3, NVlink/ Crossfire Support: No, Recommended PSU: 350W, Accessories: 1 x CD, 1 x Quick Guide, Software: ASUS GPU Tweak II & Driver, Dimensions: 20.6 x 12.4 x 4.6 Centimeter, 90YV0E42-M0NA00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019