Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG-STRIX-RX570-4G-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 5
Достапност:
Шифра: 16971
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ROG-STRIX-RX570-4G-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 570, OpenGL®4.5, Video Memory: GDDR5 4GB, Engine Clock: 1254 MHz (OC Mode), 1244 MHz (Gaming Mode), Stream Processors: 2048, Memory Clock: 7000 MHz, Memory Interface: 256-bit, Digital Max Resolution: 5120x2880, Interface: DVI x 2, HDMI x 1, Display Port x 1, HDCP Support, Power Connectors: 1 x 8-pin, Accessories: 2 x ROG Cable Ties, 2 x Orange Color Decals, Dimensions: 24 x 12.9 x3.9 cm
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019