Бренд: Crucial
Краток опис: G.SKILL 8GB 2133MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2133C1
Достапност:
Шифра: 26604
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 204
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
G.SKILL 8GB 2133MHz NT Series, latency 15-15-15-35-2N, F4-2133C15S-8GNT
Напреден Филтер
Бренд Various

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира