Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 8GB 1600MHz DDR3L 1.35V, Non-ECC CL9 SODIMM, Bulk Pack
Достапност:
Шифра: 26500
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 338
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,949 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 8GB 1600MHz DDR3L 1.35V, Non-ECC CL9 SODIMM, Bulk Pack 50-unit increments, KVR16LS11/8BK
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Тип DDR3 SO-DIMM

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира