Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KVR16N11/8BK
Достапност:
Шифра: 26319
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 385
Редовна Цена: 2,679 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,649 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,679 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KVR16N11/8BK
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Тип DDR3

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира