Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston HyperX FURY Memory Blue 4GB - DDR3 1600MHz, Non-ECC, CL
Достапност:
Шифра: 26267
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 311
Редовна Цена: 2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,099 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston HyperX FURY Memory Blue 4GB - DDR3 1600MHz, Non-ECC, CL10, 1.5V, Unbuffered, HX316C10F/4
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Тип DDR3

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира