Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2.5" 500GB TOSHIBA 2.5 CANVIO BASICS BLACK, HDTB405EK3AA
Достапност:
Шифра: 47487
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 138
Редовна Цена: 2,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,549 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB TOSHIBA 2.5 CANVIO BASICS BLACK, HDTB405EK3AA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира