Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 1TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD11
Достапност:
Шифра: 47346
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 474
Редовна Цена:
2,449 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,449 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 1TB Toshiba P300 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, HDWD110UZSVA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира