Бренд: Seagate
Краток опис: Hdd 500GB Seagate, 5900rpm, 8MB Cache, SATA 3.0Gb/s, Seagate Pip
Достапност:
Шифра: 46260
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 368
Редовна Цена: 1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,649 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB Seagate, 5900rpm, 8MB Cache, SATA 3.0Gb/s, Seagate Pipeline HD, ST3500312CS
Напреден Филтер
Бренд Seagate

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира