Бренд: Seagate
Краток опис: HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda, 5400 RPM, 128MB Cache, SATA 6.0G
Достапност:
Шифра: 46250
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 251
Редовна Цена: 3,049 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 3,049 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB Seagate BarraCuda, 5400 RPM, 128MB Cache, SATA 6.0Gb, ST1000LM048
Напреден Филтер
Бренд Seagate

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира