Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s
Достапност:
Шифра: 45678
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 345
Редовна Цена: 1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s Caviar Green, WD5000AUDX

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира