Бренд: Seagate
Краток опис: Hdd 320GB WesternDigital 7200rpm, 8MB Cache SATA, 3.0Gb/s Caviar
Достапност:
Шифра: 45676
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 355
Редовна Цена: 1,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 320GB WesternDigital 7200rpm, 8MB Cache SATA, 3.0Gb/s Caviar Blue, WD3200AAJS
Напреден Филтер
Бренд Western Digital

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира