Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2TB Toshiba, 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA200
Достапност:
Шифра: 42845
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 1014

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB Toshiba, 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, DT01ACA200
Напреден Филтер
Бренд Toshiba
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 32MB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019