Бренд: Asrock
Краток опис: ASROCK A320M-DGS, Micro ATX, ASRock Super Alloy, Supports AMD So
Достапност:
Шифра: 24812
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 504
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASROCK A320M-DGS, Micro ATX, ASRock Super Alloy, Supports AMD Socket AM4 A-Series APUs (Bristol Ridge) and Ryzen Series CPUs (Summit Ridge & Raven Ridge), Supports DDR4 3200+ (OC) (Ryzen CPU) / 2400 (A-series APU), 1 PCIe 3.0 x16, 1 PCIe 2.0 x1, Graphics Output:DVI-D, 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec), ELNA Audio Caps, 4 SATA3, 1 Ultra M.2 (PCIe Gen3 x4 & SATA3), 6 USB 3.1 Gen1 (2 Front, 4 Rear), Realtek Gigabit LAN
Напреден Филтер
Бренд Asrock

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира