Бренд: Asus
Краток опис: ASUS H110M-R, Intel® Socket 1151 for 6th Generation Core™ i7/Cor
Достапност:
Шифра: 24741
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 589
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,949 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS H110M-R, Intel® Socket 1151 for 6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors, Chipset: Intel® H110, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB up to DDR4, Intel® HD Graphics, Expansion Slots: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16, 1 x PCIe 2.0, 1 x Gigabit LAN Controller, Back I/O Ports: 2 x PS/2, 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x LAN, 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), Internal I/O Ports: 1 x COM port, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x S/PDIF out header, Accessories: Users Guide, I/O Shield, 2 x SATA 6Gb/s cable(s)
Напреден Филтер
Бренд Asus
Сокет LGA 1151

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира