Бренд: Asus
Краток опис: ASUS B150M-A D3, Intel® Socket 1151 for 6th Generation Core™ i7/
Достапност:
Шифра: 24734
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 542
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 3,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS B150M-A D3, Intel® Socket 1151 for 6th Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors, Chipset: Intel® B150, Memory: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR3 up to 1866 MHz, Intel® HD Graphics, Expansion Slots: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16, 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x Gigabit LAN Controller, Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio, Back I/O Ports: 2 x PS/2, 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x LAN, 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), Internal I/O Ports: 1 x TPM header, 1 x LPT header, 1 x COM port, Accessories: Users Guide, I/O Shield, 2 x SATA 6Gb/s cable(s)
Напреден Филтер
Бренд Asus
Сокет LGA 1151
Тип со интегриран VGA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира