Бренд: Asus
Краток опис: ASUS H81M-R, Intel® Socket 1150 for 4th Generation Core i7/Core
Достапност:
Шифра: 24700
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 707
Редовна Цена: 2,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS H81M-R, Intel® Socket 1150 for 4th Generation Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron Processors, Chipset: Intel® H81, Memory: 2 x DIMM, Max. 16GB, DDR3 1600/1333/1066 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory, Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor, Multi-VGA output support : DVI/RGB ports, Expansion Slots: 1 x PCIe x16, 2 x PCIe 2.0 x1, Storage: 2 x SATA 6Gb/s port(s), yellow, 2 x SATA 3Gb/s port(s), dark brown, LAN: Realtek® 8111G, 1 x Gigabit LAN Controller(s), Audio: Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio, Back I/O Ports: 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x LAN (RJ45), 3 x Audio jack(s), Internal I/O: 1 x S/PDIF out header(s), 1 x 24-pin EATX Power connector(s), 1 x 4-pin ATX 12V Power connector(s), 1 x Clear CMOS jumper(s), Accessories: Users manual, I/O Shield, 2 x SATA 6Gb/s cable(s)
Напреден Филтер
Бренд Asus
Сокет LGA 1150
Тип со интегриран VGA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира