Бренд: Asrock
Краток опис: ASROCK N68C- UCC /BULK, NVIDIA GeForce 7025, System Hyper Transp
Достапност:
Шифра: 24298
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 320
Редовна Цена: 1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASROCK N68C- UCC /BULK, NVIDIA GeForce 7025, System Hyper Transport 2000 MT/s, Memory Dual Channel 2xDDR3 - 1600, Graphic card Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max. shared memory 256MB, Graphic slot 1x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 4x SATA2 (0,1,0+1,5) (1x ATA133 IDE), Audio ALC662 6-CH(HD), Lan 10/100 Realtek, Phenom II X6 6-Core CPU Ready, Supports UCC feature (Unlock CPU Core), M-ATX
Напреден Филтер
Бренд Asrock
Сокет AM2
Тип со интегриран VGA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира