Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESAA100, Electric projection screen, 100" (2.21m x 1.23
Достапност:
Шифра: 62110
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESAA100, Electric projection screen, 100" (2.21m x 1.23m), Matte white, Tubular motor, Square housing with 78mm diameter, steel housing, 16:9 format, Remote controller included
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Можеби ќе Ве интересира