Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESBA90, Auto lock manual projection screen, 90" (2.10m
Достапност:
Шифра: 62102
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 405

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA90, Auto lock manual projection screen, 90" (2.10m x 1.12m), Octagonal housing with 70mm diameter, Slow return, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019