Бренд: Roline
Краток опис: 11.09.4502-50 ROLINE 3.5mm Cable M-M, 2.0m
Достапност:
Шифра: 45921
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.09.4502-50 ROLINE 3.5mm Cable M-M, 2.0m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones