Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTH500 Handheld, Standard PC style QWERTY keyboard, TZ
Достапност:
Шифра: 32358
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 443

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTH500 Handheld, Standard PC style QWERTY keyboard, TZ tapes 3.5 to 24 mm, Auto Cutter,6 x "AA" alkaline batteries, Li-ion battery optional, 30mm/sec. (AC adapter), backlight graphic LCD, PT Editor software, USB 2.0 - PTH500YJ1
Напреден Филтер
Бренд Brother
Можеби ќе Ве интересира