Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Wireless Router RT-N15U, 300Mbps, SuperSpeedN Wireless LAN
Достапност:
Шифра: 28297
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Wireless Router RT-N15U, 300Mbps, SuperSpeedN Wireless LAN N Router, 802.11n, Gigabit LAN port x4
Напреден Филтер
Бренд Asus
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019