Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Blue, Capless mechanica
Достапност:
Шифра: 26807
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Blue, Capless mechanical design, USB 3.2 Gen 1 (backward compatible with USB 2.0), AUV128-16G-RBE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA