Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I U3, Seq Read/W
Достапност:
Шифра: 26788
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I U3, Seq Read/Write rate up to 100 / 70 (MB/s), AUSDH32GUI3V30SA2-RA1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA