Бренд: ST
Краток опис: Bluetooth High Quality headset STUDIO3 Color: White, BOX packing
Достапност:
Шифра: 26681
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 380

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Bluetooth High Quality headset STUDIO3 Color: White, BOX packing
Можеби ќе Ве интересира