Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper 103 Low profile tower sink, 92mm PWM fan, LG
Достапност:
Шифра: 23580
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 622

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master Hyper 103 Low profile tower sink, 92mm PWM fan, LGA 2011, Ulta silent 17-30 dBA, RR-H103-22PB-R1
Напреден Филтер
Бренд Cooler Master

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира