Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-T510 Galaxy Tab A, Black/Aluminium Frame 32GB WiFi Ta
Достапност:
Шифра: 48931
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-T510 Galaxy Tab A, Black/Aluminium Frame 32GB WiFi Tablet, 10.1" Main Display Size, TFT capacitive touchscreen, 16M colors, 1920 x 1200 pixels, 224 ppi density, CPU Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53), Exynos 7904 (14 nm), RAM 2GB, 32GB ROM, Android 9.0 (Pie); One UI, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, Bluetooth v5.0, A2DP, Infrared port, USB microUSB v2.0, Primary Camera: 8.0 MegaPixels, Geo-tagging, Video 720p@30fps, Secondary Camera 5MegaPixels, Sound: Loudspeaker with stereo speaker, Vibration, MP3 ringtones, 3.5mm jack, Sensors Accelerometer, GPS with GLONASS, Li-Po 6150 mAh battery, Dimensions: 245.2 x 149.4 x 7.5 mm, Weight: 3469 g P/N: SM-T510NZSDSEE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019