Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad M5 Lite ( Bach2-L09C) + Pen, 4G LTE Tablet, 9.6
Достапност:
Шифра: 48419
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 515

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad M5 Lite ( Bach2-L09C) + Pen, 4G LTE Tablet, 9.6 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1920 x 1080 pixels, Chipset: HiSilicon Kirin 659 (16 nm), CPU: Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Internal Memory: 32 GB, microSD, up to 256 GB, 3GB RAM, Micro-SIM, Primary Camra 8 MP, Secondary Camera 8 MP, OSAndroid 8.0 (Oreo); EMUI 8t), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.2, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 7500 mAh battery, Dimensions: 243.4 x 162.2 x 7.7 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019