Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Tab S5e (Silver), 64GB WiFi Tablet, 10,5 inches S
Достапност:
Шифра: 48223
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Tab S5e (Silver), 64GB WiFi Tablet, 10,5 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 2560 x 1600 pixels, Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm), Octa-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silve), GPU: Adreno 615, Internal Memory: 64GB, microSD, up to 512 GB, RAM: 4 GB RAM, Primary Camera: 13 MP, autofocus, 2160p@30fps, Secondary Camera: 8 MP, OS: Android 9.0 (Pie), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, GPS, Sensors: Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Non-removable Li-Ion 7040 mAh battery, Fast battery charging 18W, P/N: SM-T720NZSASEE
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Octa Core
Меморија 4GB RAM
Диск 64GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019