Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T3 7, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen
Достапност:
Шифра: 47035
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 13

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T3 7, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 600 x 1024 pixels, Chipset: Spreadtrum SC9830l: CPU: MediaTek Quad Core MT8127 1.5GHz, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 32 GB, 1GB RAM, Primary Camera: 2 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v6.0 (Marshmallow), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.0, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 3100 mAh battery
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019