Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multit
Достапност:
Шифра: 46410
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multitouch display, 1080 x 1920 resolution, 3G Tablet whit Dual SIM, CPU: Octa core Snapdragon 615, Grafic card: Adreno 405, 1GB RAM Memory, 8GB internal memory, 2MP back camera, 2MP front camera, Video recording, Android OS 5.1.1, WiFi, BT 4.0, Micro USB, GPS with A-GPS support, 4360mAh battery
Напреден Филтер
Екран 7'' инчен
Процесор Octa Core
Меморија 1GB RAM
GPS ДА
3G/4G LTE Network ДА
Опција Телефон ДА
Оперативен систем Андроид
Диск 8GB EMMC
Камера Предна и задна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019