Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive t
Достапност:
Шифра: 45999
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Qualcomm Snapdragon 210, CPU: Quad-core 1.3 GHz, Internal Memory: 16 GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android 6.0 (Marshmallow), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh battery, Weight: 509 g, PN: ZAKU0000US
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Wifi Да
Боја Црна
Видео HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019